Vojna zvezd - Vstaja imperija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Klepet
Prijavni obrazec EmptyTor Feb 15, 2011 8:23 pm by Padme Amidala

» Knjige
Prijavni obrazec EmptyTor Feb 08, 2011 7:33 pm by Padme Amidala

» Glasba
Prijavni obrazec EmptyTor Feb 08, 2011 7:33 pm by Padme Amidala

» Filmi
Prijavni obrazec EmptyTor Feb 08, 2011 7:32 pm by Padme Amidala

» Čestitke za dan, ko ste se pricemerili na ta sveta
Prijavni obrazec EmptyTor Jan 18, 2011 8:57 pm by Darth Maul

» Temna palača
Prijavni obrazec EmptySob Jan 15, 2011 6:18 pm by Darth Sidious

» Dolina grobnic
Prijavni obrazec EmptySob Jan 15, 2011 6:14 pm by Darth Sidious

» Skrivnostna grobnica
Prijavni obrazec EmptySob Jan 15, 2011 6:05 pm by Darth Sidious

» Pristajalna steza
Prijavni obrazec EmptySob Jan 08, 2011 9:31 pm by Yoda

Administratorji
Darth Sidious Prijavni obrazec 1-44 Darth Maul Prijavni obrazec 2-59
Affiliates
free forum


Prijavni obrazec

Go down

Prijavni obrazec Empty Prijavni obrazec

Objavlja by Darth Sidious Tor Okt 19, 2010 4:35 pm

Obrazec izpolnite in ga nato prilepite v ustrezni temi - glede na raso, kateri vaš lik pripada.




Pozdravljen nadobudni prebivalec galaksije. Do sedaj te v naših arhivih še niso zasledili zato bi te prosil, da navedeš svoje ime in od kod prihajaš.

(Navedete ime svojega lika in z katerega planeta prihaja.)

Zanimivo ime ni kaj. Kaj pa bi mi znal/-a povedati o svojem videzu? Bi se znal/-a opisati tako, kakor te vidijo drugi?

(Natančen opis videza vašega lika - od videza, do oblačil in nakita … Minimalno 5 vrstic.)

Natančen opis, a vsekakor premalo globok. Očitno vidiš le površinsko, medtem ko moje zanimanje sega tudi globje. Kako pa je z tvojo globino? Bi znal/-a povedati kaj o tvojem značaju?

(Natančen opis značaja vašega lika … Minimalno 5 vrstic.)

Da, to je že bližje temu, kar sem mislil. Vidim, da se tudi ocenjuješ precej natančno, mnogo bolj, kot sem mislil. Kaj pa si počel/-a do tega dne, da te niso nikjer arhivirali? Opiši mi malo svoje dogodivščine od tedaj, ko si prijokal/-a na svet, pa vse do danes.

(Natančen opis zgodovine vašega lika, njegove družine, odraščanja… Minimalno 5 vrstic.)

Uh, si pa doživel/-a veliko. Kar ne morem verjeti, da smo te lahko spregledali. Tega ti ne morem očitati, saj sem celo sam doživel manj stvari. Katera stran Sile pa ti je bližja, svetla ali temna?

(Navedete stran Sile, ki je vašemu liku bližje ter razloge za to.)

In kako je kaj z tvojim obvladovanjem Sile? Bitja so namreč zelo različna, nekatera so zelo podkovana v Sili, medtem ko jo druga skorajda ne občutijo.

(Navedete izkušnje vašega lika v obvladovanju Sile - ali ste spretni z njo, ali ste šele začetnik)

Ne skrbi, ta skrivnost bo ostala skrita pri meni. Toda vedno se najdejo kakšni razlogi za medsebojne spore. Kako kaj gledaš na druge pripadnike svoje rase?

(Opišete vaš odnos do drugih likov, ki so iste rase. Če ste samotar, se jih izogibate, če ste družabni, jih imate radi itd.)

Zanimivo, zanimivo. Kaj pa na pripadnike drugih ras?

(Opišete vaš odnos do pripadnikov drugih ras.)

Zanimivo, zanimivo. Kaj pa na pripadnike večinske rase, s tem mislim ljudi. Ti, ki so se namnožili po večini znane galaksije in mnoge odrinili na rob. Kako gledate nanje? (SAMO ZA DRUGE RASE)[/b]

(Opišete vaš odnos samo do ljudi.)

Resnično, arhiv te nikakor ne najde. Neumna tehnologija. Si cele dneve čepel/-a samo doma ali si potoval naokrog? Od bitja do bitja je to zelo raznoliko, tako da me tvoj odgovor resnično zanima.

(Poveste kaj o tem, ali ste kaj potovali, ali ste vselej ostajali doma.)

Če si torej potoval/-a, kako pa najraje potuješ? Peš, s vozili, z ladjo? (SAMO ZA TISTE, KI ZGORAJ POTRDIJO, DA SO VELIKO POTOVALI)

(Navedete način potovanja, ki vam je najljubši. Pa nikar ne omenjajte nekakšnih nadnaravnih sposobnosti letenja!)

Ne vem več, kaj bi te vprašal, saj sem o tebi izvedel veliko iz tvojih besed, še več pa vidim z lastnimi očmi. Prav tako pa si mi razkril dovolj podatkov, da te lahko vpišem v arhiv. Pojdi zdaj ter se užij svobode v svetu, ki je pred tvojimi nogami in naj te Sila vedno spremlja.




Koda:
[b]Pozdravljen nadobudni prebivalec galaksije. Do sedaj te v naših arhivih še niso zasledili zato bi te prosil, da navedeš svoje ime in od kod prihajaš.[/b]

[i](Navedete ime svojega lika in z katerega planeta prihaja.)[/i]

[b]Zanimivo ime ni kaj. Kaj pa bi mi znal/-a povedati o svojem videzu? Bi se znal/-a opisati tako, kakor te vidijo drugi?[/b]

[i](Natančen opis videza vašega lika - od videza, do oblačil in nakita … Minimalno 5 vrstic.)[/i]

[b]Natančen opis, a vsekakor premalo globok. Očitno vidiš le površinsko, medtem ko moje zanimanje sega tudi globje. Kako pa je z tvojo globino? Bi znal/-a povedati kaj o tvojem značaju?[/b]

[i](Natančen opis značaja vašega lika … Minimalno 5 vrstic.)[/i]

[b]Da, to je že bližje temu, kar sem mislil. Vidim, da se tudi ocenjuješ precej natančno, mnogo bolj, kot sem mislil. Kaj pa si počel/-a do tega dne, da te niso nikjer arhivirali? Opiši mi malo svoje dogodivščine od tedaj, ko si prijokal/-a na svet, pa vse do danes.[/b]

[i](Natančen opis zgodovine vašega lika, njegove družine, odraščanja… Minimalno 5 vrstic.)[/i]

[b]Uh, si pa doživel/-a veliko. Kar ne morem verjeti, da smo te lahko spregledali. Tega ti ne morem očitati, saj sem celo sam doživel manj stvari. Katera stran Sile pa ti je bližja, svetla ali temna?[/b]

[i](Navedete stran Sile, ki je vašemu liku bližje ter razloge za to.)[/i]

[b]In kako je kaj z tvojim obvladovanjem Sile? Bitja so namreč zelo različna, nekatera so zelo podkovana v Sili, medtem ko jo druga skorajda ne občutijo.[/b]

[i](Navedete izkušnje vašega lika v obvladovanju Sile - ali ste spretni z njo, ali ste šele začetnik)[/i]

[b]Ne skrbi, ta skrivnost bo ostala skrita pri meni. Toda vedno se najdejo kakšni razlogi za medsebojne spore. Kako kaj gledaš na druge pripadnike svoje rase?[/b]

[i](Opišete vaš odnos do drugih likov, ki so iste rase. Če ste samotar, se jih izogibate, če ste družabni, jih imate radi itd.)[/i]

[b]Zanimivo, zanimivo. Kaj pa na pripadnike drugih ras?[/b]

[i](Opišete vaš odnos do pripadnikov drugih ras.)[/i]

Zanimivo, zanimivo. Kaj pa na pripadnike večinske rase, s tem mislim ljudi. Ti, ki so se namnožili po večini znane galaksije in mnoge odrinili na rob. Kako gledate nanje? (SAMO ZA DRUGE RASE)[/b]

[i](Opišete vaš odnos samo do ljudi.)[/i]

[b]Resnično, arhiv te nikakor ne najde. Neumna tehnologija. Si cele dneve čepel/-a samo doma ali si potoval naokrog? Od bitja do bitja je to zelo raznoliko, tako da me tvoj odgovor resnično zanima.[/b]

[i](Poveste kaj o tem, ali ste kaj potovali, ali ste vselej ostajali doma.)[/i]

[b]Če si torej potoval/-a, kako pa najraje potuješ? Peš, s vozili, z ladjo? (SAMO ZA TISTE, KI ZGORAJ POTRDIJO, DA SO VELIKO POTOVALI)[/b]

[i](Navedete način potovanja, ki vam je najljubši. Pa nikar ne omenjajte nekakšnih nadnaravnih sposobnosti letenja!)[/i]

[b]Ne vem več, kaj bi te vprašal, saj sem o tebi izvedel veliko iz tvojih besed, še več pa vidim z lastnimi očmi. Prav tako pa si mi razkril dovolj podatkov, da te lahko vpišem v arhiv. Pojdi zdaj ter se užij svobode v svetu, ki je pred tvojimi nogami in naj te Sila vedno spremlja.[/b]
Darth Sidious
Darth Sidious
Sith Lord

Število prispevkov : 35
Join date : 12/10/2010

https://vstaja-imperija.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu