Vojna zvezd - Vstaja imperija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Klepet
Ljudje EmptyTor Feb 15, 2011 8:23 pm by Padme Amidala

» Knjige
Ljudje EmptyTor Feb 08, 2011 7:33 pm by Padme Amidala

» Glasba
Ljudje EmptyTor Feb 08, 2011 7:33 pm by Padme Amidala

» Filmi
Ljudje EmptyTor Feb 08, 2011 7:32 pm by Padme Amidala

» Čestitke za dan, ko ste se pricemerili na ta sveta
Ljudje EmptyTor Jan 18, 2011 8:57 pm by Darth Maul

» Temna palača
Ljudje EmptySob Jan 15, 2011 6:18 pm by Darth Sidious

» Dolina grobnic
Ljudje EmptySob Jan 15, 2011 6:14 pm by Darth Sidious

» Skrivnostna grobnica
Ljudje EmptySob Jan 15, 2011 6:05 pm by Darth Sidious

» Pristajalna steza
Ljudje EmptySob Jan 08, 2011 9:31 pm by Yoda

Administratorji
Darth Sidious Ljudje 1-44 Darth Maul Ljudje 2-59
Affiliates
free forum


Ljudje

3 posters

Go down

Ljudje Empty Ljudje

Objavlja by Darth Maul Pon Okt 18, 2010 2:24 pm

Ljudje:
Opis rase: Po vsej širni galaksiji najbolj razširjena rasa. Najti jih je možmo tudi na planetih z nadvse težkimi pogoji življenja saj so zelo prilagodljivi.
Ravno zaradi njihove številčnosti jih je možno najti na vseh področjih dela - od kriminalcev do uporabnikov Sile. Ravno zaradi vseh teh dejstev veljajo ljudje za standart ali povprečje kadar gre za primerjave proti drugim rasam.
Zunanji opis: Od majhnih do velikih, suhih do debelih in močnih so šibkih. Vse mogoče kombinacije zunanjega izgleda je mogoče najti pri ljudeh.
Karakter: Njihovi karakterji so si povsem različni od posameznika do posameznika kakor si niti dva nista enaka po zunanji podobi.
Darth Maul
Darth Maul
Sithovski vajenec

Število prispevkov : 217
Join date : 13/10/2010
Age : 30
Kraj : Tam kjer je temna stran prisotna

Nazaj na vrh Go down

Ljudje Empty Padme Amidala

Objavlja by Padme Amidala Sob Dec 11, 2010 8:05 pm

Pozdravljen nadobudni prebivalec galaksije. Do sedaj te v naših arhivih še niso zasledili zato bi te prosil, da navedeš svoje ime in od kod prihajaš.

Padme Amidala s planeta Naboo

Zanimivo ime ni kaj. Kaj pa bi mi znal/-a povedati o svojem videzu? Bi se znal/-a opisati tako, kakor te vidijo drugi?

Sem srednje visoke normalne postave. Moj obraz je srčasto ovalne oblike, s popolno razdaljo med očmi. Imam bujne rjave kodraste lase in rjave oči. Sem precej svetlopolta. Imam srčkane rdeče ustnice in zelo dolge trepalnice. Rada se lepo oblačim. Imam polne omare oblek in nakita. Največkrat nosim rumeno poletno obleko, ki jo poznamo iz 2. dela Vojne zvezd. Ljudje o meni pravijo da sem privlačna, s čimer se tudi sama strinjam. Res sem zelo lepa.

Natančen opis, a vsekakor premalo globok. Očitno vidiš le površinsko, medtem ko moje zanimanje sega tudi globje. Kako pa je z tvojo globino? Bi znal/-a povedati kaj o tvojem značaju?

Sem precej priljudna osebica, ki ji nikoli ni nerdono izraziti svojega mnenja. Sem odprta za novosti. Moj najljubši hobi je učenje mečevanja z laserskim mečem, kar sice ni preveč značilno za predstavnice nežnejšega spola. Sem zelo samozavestna in ne dovolim da bi kdor koli z mano manipuliral. Sem samozavestna in prepričana vase. Moja slaba stran je, da sem precej samovšečna in predrzna, kar me je že velikokrat spravilo v težave. A se iz njih vedno uspešno rešim.

Da, to je že bližje temu, kar sem mislil. Vidim, da se tudi ocenjuješ precej natančno, mnogo bolj, kot sem mislil. Kaj pa si počel/-a do tega dne, da te niso nikjer arhivirali? Opiši mi malo svoje dogodivščine od tedaj, ko si prijokal/-a na svet, pa vse do danes.

Moja družina je visokoga stanu. Svoje otroštvo sem preživela v palači moje družine na Nabooju. Bila sem zelo prijeten otrok. Vsaj tako so mi povedali. Sicer pa sem na svet privekala pred 17 leti na sončno poletno jutro v nedeljo. Moja starša sta bila premožna. Imela sem ju zelo rada. Bila sem edinka. Žal pa je moja mami izginila med potovanjem na Dantooine. Njene ladje niso nikoli našli. Moj oče je umrl v spopadu z neznanim bojevnikom. Tako sem ostala sama. Nekaj časa sem še prebila na Nabooju, kjer so mi pomagali naši služabniki in sužnji, nato pa so vsi počasi izginili. Spet sem ostala sama. In sedaj sem tukaj.

Uh, si pa doživel/-a veliko. Kar ne morem verjeti, da smo te lahko spregledali. Tega ti ne morem očitati, saj sem celo sam doživel manj stvari. Katera stran Sile pa ti je bližja, svetla ali temna?

Vsekakor mi je bližja svetla stran sile, saj je bil tudi moj oče Jedi, prav tako pa tudi večina mojih prednikov. Čeprav sem dekle, sem se odločila nadaljevati družinsko tradicijo.

In kako je kaj z tvojim obvladovanjem Sile? Bitja so namreč zelo različna, nekatera so zelo podkovana v Sili, medtem ko jo druga skorajda ne občutijo.

S silo se ne poznava prav dolgo, saj je bilo moje življenje do sedaj postalo z rožicami. Sem začetnica. Silo sem spoznala sama, ne vem pa prav veliko o njej.

Ne skrbi, ta skrivnost bo ostala skrita pri meni. Toda vedno se najdejo kakšni razlogi za medsebojne spore. Kako kaj gledaš na druge pripadnike svoje rase?

Menim, da je moj odnos do ostalih pripadnikov moje rase čisto soliden. Nikoli se nisem zapletala v spore z njimi in sem na splošno strpna do vseh.

Zanimivo, zanimivo. Kaj pa na pripadnike drugih ras?

Nimam nič proti nobenemu, le na nekaterih me moti prisotnost njihovih mnogih nog, rok, glav, oči ali katerih koli drugih delov telesa, ki niso v normalni količini. Sicer pa nimam nič proti njim. Celo zelo dobro se razumem z Wookiji in govorim tudi njihov jezik.

Zanimivo, zanimivo. Kaj pa na pripadnike večinske rase, s tem mislim ljudi. Ti, ki so se namnožili po večini znane galaksije in mnoge odrinili na rob. Kako gledate nanje? (SAMO ZA DRUGE RASE)[/b]

Rada jih imam. Saj sem ena izmed njih,

Resnično, arhiv te nikakor ne najde. Neumna tehnologija. Si cele dneve čepel/-a samo doma ali si potoval naokrog? Od bitja do bitja je to zelo raznoliko, tako da me tvoj odgovor resnično zanima.

Nisem ravno veliko potovala. Moj dom sem imela rada. Sicer pa sem rada raziskovala področja mojega rodnega Nabooja.

Če si torej potoval/-a, kako pa najraje potuješ? Peš, s vozili, z ladjo? (SAMO ZA TISTE, KI ZGORAJ POTRDIJO, DA SO VELIKO POTOVALI)

Najraši potujem z ladjo. Obožujem pogled v neskončno morje zvezd. Tudi sama sem precej spretna voznica in imam svojo vesoljsko ladjo.

Ne vem več, kaj bi te vprašal, saj sem o tebi izvedel veliko iz tvojih besed, še več pa vidim z lastnimi očmi. Prav tako pa si mi razkril dovolj podatkov, da te lahko vpišem v arhiv. Pojdi zdaj ter se užij svobode v svetu, ki je pred tvojimi nogami in naj te Sila vedno spremlja.
Padme Amidala
Padme Amidala
Jedijski vajenec

Število prispevkov : 128
Join date : 11/12/2010
Age : 27
Kraj : Naboo

Nazaj na vrh Go down

Ljudje Empty Re: Ljudje

Objavlja by Darth Sidious Pon Dec 13, 2010 8:56 pm

Kar dobro bo. Lahko bi se sicer opisala še bolj natančno in obširno, ampak zaenkrat bo tudi to zadostovalo. Dobrodošla na forumu in lahko pričneš s pisanjem na poljubnem planetu.
Darth Sidious
Darth Sidious
Sith Lord

Število prispevkov : 35
Join date : 12/10/2010

https://vstaja-imperija.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Ljudje Empty Re: Ljudje

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu